Salonir - Ahol már nem minden a régi (Év: E.u. 885.)


  • Új téma nyitása
  • Hozzászólás a témához

Jacaerys Wildred

Jacaerys Wildred
Jacaerys Wildred


Karakterlap
Szint: I.
Fókuszpont: 0
Erőpont: 0

Jacaerys Wildred Empty Jacaerys Wildred

Témanyitás by Jacaerys Wildred Hétf. Szept. 19 2022, 10:56

Előtörténet-minta


Név: Jacaerys Wildred
Szint: ?
Fókuszpont: ?
Kor: 26 (ránézésre 21)
Nem: Férfi
Faj: Drakojan
Kaszt: Harcos
Rang: Sárkánylovas
Foglalkozás: Őrszem, most leginkább világjáró és fogalmam sincs arról, hogy döntöttek-e már az ügyemben.
Horoszkóp: Kard jegyében, de néha a Hajónak érzem.
Születési hónap: Július 14
Város: Dragonia
Felszerelések: Drakojan rövidkard, tőr, alkalmanként pajzs, néhány erszény kis csetreszekkel.
Cél: Sárkányra lelni.


Küllem:
Meglehetősen magasra nőttem, én mindazonáltal igyekeztem korrigálni a nagy növéssel jött nyurga alkatot sok-sok edzéssel. Az biztos, hogy már rég nem az a tipikus csíntalan kinézetű srác vagyok, mint amilyen vásott kölyöknek voltam. Megerősödtem, a sok edzés megtette a hatását. Alapjáraton adok a külsőre, de nem vagyok olyan elvetemült hódolója én mindenféle divatoknak. Inkább a küldetésekben kevésbé zavaró ruhákat tartom előnyösnek. Vagy a kényelmeseket. De nem kapok agyvérzést egy ünnepélyesebb hangvételű darabtól sem, legfeljebb végigmorgom az öltözködést.
Rövides barna hajam van mikor mennyire hagyom megnőni, de egy idő után a hosszabb lobonctól már hülyét kapnék, úgyhogy praktikusabb ha rövid. Szemeim kékek, nem mondanám, hogy olyan nagyon mélykék, de már átmenet valahol a világos és a sötét között. A fegyvereimre úgy vigyázok, mint a kincsekre, mert most nincs tulajdonképpen másom sem. Ha szükséges, akkor beruházok melegebb darabokra is, a lényeg az, hogy mobilis legyen.

Jellem:
Büszke - Vagy makacs. Apám mindig arra tanított, legyek büszke ember. Sikerült arra nevelnie. De ha ez nem elég, akkor már pusztán tőle eredeztetően örököltem én is. Vannak dolgok, amiket nem tűrök, például ócsárolni a családom, ilyenkor hajlamos vagyok kitörni a béketűrésből.
Eltökélt - Már kisgyerekként az önvédelmi oktatásokon megtanultam, hogy sikert csak kemény munka és sok-sok veríték árán tudok elérni. Ez mind a mai napig jellemző rám, már amennyire a határaim engedik, én megpróbálom a maximumot kihozni magamból. Mindegy milyen téren, úgy gondolom az élet amit kaptam egy ajándék és csak akkor van értelme, ha a lehető legjobban kihasználjuk. Mág akkor is, ha folyamatosan megtréfál a balszerencse.
Felelősségteljes - Amióta őrszemmé léptem elő, megtanultam mérlegelni. Én. Igen. Nem is olyan nagy ördöngösség, csak tudni kell felnőni magamhoz és a feladataimhoz. Mostanra érzem azt, hogy úgy viselkedek, ahogy azt egy felnőtt férfitól elvárják.
Szabadságszerető - Gyűlölöm, ha kalitkába zárnak. Azt sem szívlelem, ha szabályok közé szorítanak, olyankor azon vagyok, hogy azokat megszegjem. Persze nem olyan nagy lázadós hévvel. Vagy ha szükséges, akkor tudom magam zabolázni. De kényelmetlenül tud érinteni.
Szórakoztató - Olykor olyan vagyok, mint egy mókamester. Sokszor csak lazán válaszolok dolgokra, vagy reagálok.
Áldozatkész - Vannak személyek, mint a családom, akik fontosak nekem. Úgy érzem, azzal hogy sárkánylovas lettem, egy feladatot vállaltam el. Tenni a jobbért, védeni a civileket, törekedni a békére. A béke nem jött össze, én azonban minden mást megpróbálok a tőlem legjobban telhető módon megtenni.


Múlt: Folyamatban






  • Új téma nyitása
  • Hozzászólás a témához

Similar topics

-

Pontos idő: Vas. Ápr. 28 2024, 10:16