Salonir - Ahol már nem minden a régi (Év: E.u. 885.)

• Új téma nyitása
  • Hozzászólás a témához

Claydon Torcreek

Share
Claydon Torcreek

Karakterlap
Szint: I.
Fókuszpont: 0
Rang: Civil

Claydon Torcreek

Témanyitás by Claydon Torcreek on Csüt. Ápr. 13 2017, 20:28

Név: Claydon Torcreek
Becenév: Clay
Kor: 20
Nem: Férfi
Faj: Ember
Kaszt: -
Rang: Civil
Város: Kaprostelek
Horoszkóp: Sárkány
Születési hónap: Május
Összeköthető frakciók: -
Ellenségek: -
Mágiabeállítottság: -
Képességek: -
Különleges képességek: -

Tulajdonok:
  Felszerelések: Vászon póló, vászon nadrág, bőr cipő.
  Főzetek: -
  Egyebek: -

Szint: 1
Fókuszpont: 0

Arany: 0

Küllem: Furcsának tartom, hogy magamat kell bemutatnom, de ha az utókornak, vagy talán egy félresikerült kaland alkalmával össze is kéne tenni, hogy ki voltam, vagy hogy néztem ki, hát legyen! Tipikus északi emberként tartom magam számon, így a sötét barna haj és a mogyorószínű íriszeim tükrözik származásom. Igaz, bárhol nézhetnének ki hasonlóképp az emberek, de maradjunk az északinál. Hajkoronám, ami nincs, rövidre és praktikusra nyírt, míg borostám a reggeli lustálkodásokról árulkodik. Arcom a Torcreekek karizmatikus és jóképű vonásait örökölte, egyes falubeliek szerint meg teljesen az édesanyám kiköpött mása vagyok. Testfelépítésem átlagos, emberies, bár milyen is lenne, hisz tényleg ember vagyok. Vállaim szélesek, s a falusi életnek megfelelő alkattal rendelkezem, így nem szenvedek hiányt az izomkötegekből. Ruházatom, miközben ezeket a sorokat pingálom egy átlagos vászon felszerelés, mely semmi extrával nem szolgál. Nem mintás, nem szép, inkább kemény és strapabíró, mely egy kovács fiának bőven elég. Lábbelim egy eredeti marhabőr cipő melyet a tavalyi vásáron sikerült megvásárolnom, egy ól csirkével együtt. Mintha ez bármit is számítana.

Jellem: (Érkezik)

Cél: (Érkezik)
  • Új téma nyitása
  • Hozzászólás a témához

Pontos idő: Szer. Nov. 22 2017, 15:51